Еңбек ОМБ-нда өтілген «Рухани жаңғыру - болашаққа бастар жол» атты кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Еңбек ОМБ-нда өтілген  «Рухани жаңғыру - болашаққа бастар жол» атты  кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Бұл көрме баланы қоғамның саяси өмірмен ұштастыру үшін ақпарат құралдарын тереңірек пайдаланамыз. Балаларға баяндай отырып,еліміздің қазіргі ішкі және сыртқы саяси жағдайларын және елбасының жолдауларын түсіндіріп жеткіземіз.Бұл жұмыстар арқылы баланың Отанға, туған жерге деген сүйіспеншілігін , өзінің жеке құқығын қорғау.

Тәуелсіз елді өркениетті әлемге танытатын дамыған елдер қатарында терезесін тең ететін күш – білім және білімді де,тәрбиелі ұрпақ.Білімді ұрпақ – егеменді елдің берік тірегі.Ал мұндай ұрпақ бар жерде еш нәрседен қорықпауға болады.

Жаңартылған күні: 16.03.2019 12:29
Құрылған күні: 16.03.2019 12:32