08.04.2024 ж. "Балапан" шағын орталығының тәрбиеленушілері мұражайға барды Сағадат Нұрмағамбетова, Еңбек мәдени-спорт кешенінде орналасқан.

09.04.2024

08.04.2024 ж. "Балапан" шағын орталығының тәрбиеленушілері мұражайға барды Сағадат Нұрмағамбетова, Еңбек мәдени-спорт кешенінде орналасқан. Экскурсияны Еңбек кітапханасының меңгерушісі Нұрмағамбетова Махаббат Төлегенқызы өткізді. Балалар Кеңес Одағының Батыры Сағадат Қожахметұлы Нұрмағамбетов туралы білді. Оның өмірбаянымен танысты. Оның роіктері, героігі, Отан алдындағы еңбегі туралы білдік!