01.04.2024

"Книжкина апталығы" - балалар мен жасөспірімдер кітабы апталығының дәстүрлі мерекесін ашады.
Бүгін қатысушылар сүйікті шығармаларының кейіпкерлерімен танысты.
Балалар кітабының апталығы-кітапханаға барса да, бармаса да, оқитын барлық балалардың мерекесі. Балалық шақ мерекесі, жазушылар, баспагерлер мен кітапханашылар үшін мереке. Кітапқа ғашық балалар мен ересектердің мерекесі.
Біз балалар кітабының апталығын "Книжкина карусель" кітап көрмесімен аштық. Біз сүйікті кітаптарымыздың беттерін айналдырамыз, бірге оқимыз.
Кітап алу үшін кітапханаға шақырамыз!