8 Наурыз Халықаралық әйелдер күнін мерекелеу қарсаңында мектеп кітапханасында "Ұлы даланың Ұлы әйелдері" көрме-инсталляциясы рәсімделді.

07.03.2024

Адамзат тарихы барлық уақытта және барлық халықтарда көптеген мысалдарды сақтап қалды, өйткені дарынды және әлсіз болып көрінетін ханшайымдар, данышпандар, әйгілі ақындар мен актрисалар мен батырлар сәрсенбіден шықты. Біз де мұндай әйелдерден айырылған жоқпыз. Ұлы дала тарихнамасында көптеген әйел есімдері бар, олар туралы әндер, өлеңдер, өлеңдер жазылған, олардың есімдері аңызға айналған, бұрын-соңды болмаған стандарт.