"Біздің кітапхананың ұзақ өмір сүрген кітаптары"сирек кездесетін көрмесі

"Біздің кітапхананың ұзақ өмір сүрген кітаптары"сирек кездесетін көрмесі
Кітаптар, адамдар сияқты, әртүрлі тағдырларға ие. Кейбіреулер туады және көп ұзамай өледі, басқалары ғасырлар бойы өмір сүреді және барлық жаңа ұрпақтарды қуантады. Кейбір кітаптар 2024 жылы 3-4 жүз жылдан асады.
Мектеп кітапханасында кітапхана қорынан басылымдар ұсынылған "біздің кітапханамыздың ұзақ өмір сүретін кітаптары" атты сирек кітап көрмесі рәсімделді. Бұл бәрін білетін кітаптар, бүкіл әлем оқырмандарының сүйіспеншілігіне бөленген және әдебиет қазынасына енген кітаптар.