12.02.2024

2024 жылдың 12 ақпанында Кеңес Одағының Батыры Халық Қаһарманы С.Нұрмағамбетов атындағы Еңбек орта мектебінде ҚР Тұңғыш Министрінің, Халық Қаһарманы Сағадат Нұрмағамбетовтың туғанына 100 жыл толуына орай «Батырымызды еске салайық» атты әдеби сабақ өтті. Шара барысында кітапханашы жерлесіміздің жастық шағы мен майдандағы қиын жолы туралы айтып берді. Оқушылар Сағадат Нұрмағамбетовтың өмірі мен әскери ерліктері туралы баяндайтын бейнероликті тамашалады. "Жауынгерлік ерлік батыры" атты кітап көрмесі ұйымдастырылып, балалар жерлесіміз туралы кітаптар мен фотоматериалдармен танысты.