07.02.2024

Мектеп кітапханасында "Мақал – халықтың өмірі мен даналығының бір бөлігі" тақырыбында ойын өткізілді. Бұл іс-шара патриоттық сезімдерді, халық шығармашылығына деген сүйіспеншілік пен қызығушылықты қалыптастыруға бағытталған.
Мақал-мәтелдер-бұл біздің алдымызда ондаған ұрпақтың өміріне бағдар болған халықтың өмірі мен даналығының бір бөлігі.
Жақындарына адалдық, жақындарына қолдау көрсету және көмектесу, балаларды тәрбиелеу туралы мақал-мәтелдер өмірді жақсартуға және жайлы етуге көмектесті. Кейбір зерттеушілер мақал – мәтелдер халық істерінің айнасы дейді және көптеген адамдар олармен келіседі.