Жазушы Павел Петрович Бажовтың туғанына 145 жыл толуына орай мектеп кітапханасында "Бажовтың ертегілерін оқимыз"атты кітап көрмесі ұйымдастырылды.

31.01.2024

Павел Бажов орыс және кеңес жазушысы, Орал ертегілерінің авторы ретінде танымал. Ертегілердің басты кейіпкерлері қарапайым адамдар, олар үшін бақыт өз шеберлігінде, адал достықта және адамдарға деген жақсы қарым-қатынаста болады.
Іс-шара барысында балалар Павел Петрович Бажовтың өмірбаянымен, оның шығармаларымен танысты, жазушының ертегілеріне иллюстрацияларды қарастырды, "Малахитов қорабы"ертегісінің қысқаша мазмұнын тыңдады.