Ауыл оқушыларына арналған «Мың бала» Ұлттық олимпиадасы

10.03.2022
Ауыл оқушыларына арналған «Мың бала» Ұлттық олимпиадасына тіркеу 19 ақпанда басталады.
Ауыл мектептерінің 5 және 6 сынып оқушыларын «Мың бала» ұлттық олимпиадасына қатысуға шақырамыз.
Олимпиада қорытындысы бойынша ел бойынша 1000 жеңімпаз анықталады. Олимпиада жеңімпаздары дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектептер мен Елбасы Академиясының «Birge Oqý» онлайн-мектебінде оқуға мүмкіндік алады.
«Мың бала» олимпиадасына соңғы екі оқу жылында Қазақстанның ауылдық мектептерінде білім алып жатқан 5 және 6 сынып оқушылары ғана қатыса алады.
Олимпиадаға қатысу үшін 1000bala.elbasyacademy.kz сайтында тіркелу қажет.