«Қош келдің –Наурыз» мерекесіне арналған іс-шаралардың орындалысы туралы

29.03.2017

«Қош келдің –Наурыз» мерекесіне арналған іс-шаралардың орындалысы туралы

Рухани – адамгершілік тәрбиесі бағытында жасалған жоспарға байланысты наурыз айының 20 жұлдызында
«Қош қелдің, Наурыз!» атты мерекелікшара өтті.

Мақсаты: Қазақтың мейрамдары - Наурыз мейрамы туралы оқушыларға түсінік беру; ұлтжандылыққа, салт - дәстүрлерді қастерлей білуге тәрбиелеу, ұйымшылдылыққа, өнерге баулу. Мерекелік шараның ашылу салтанатында мектеп директоры Қ.Т.Баймульдинаға  және ауыл  әкімі С.Ш.Абаханов оқушылар мен мұғалімдерді және ауыл тұрғындарын  Наурыз мерекесімен құттықтады. Концерттік шараға 1 – 11 сынып оқушылары белсене қатысып, өз өнерлерін көрсетті. 20.03.2017ж дене шынықтыру пәнінің мұғалімдері наурыз мерекесіне орай ұлттық ойын арқан тарту, қазақ  күресі, тоғызқұмалақтан жарыс өткізді..
Наурыз мерекесіне арналған қолөнершілер жәрмеңкесі және «Ұлыдан қалған мол мұра» атты тақырыпта 1-11 сыныптар арасында жәрмеңке ұйымдастырылды. Жәрмеңкеге түгел мектеп оқушылары қатысты. Олар өздері пісірген тағамдары мен қолөнер бұйымдарын ұсынды. Балалар жәрмеңкеге неше түрлі тәтті тоқаштар, торттар, самса,және т.б. тағамдарды сүйсіне дайындап келген.Жәрмеңкеге берлық мектеп оқушылары мен мұғалімдер түгелдей қатысты. Жәрмеңке өте көңілді өтті.