Мектеп кітапханасына саяхат!

14.10.2024

Мақсаты: "Балапан" шағын орталығының, мектепалды даярлық сыныбы мен мектептің сабақтастығын жүзеге асыру, балаларды мектеп кітапханасымен және кітапханашы мамандығымен таныстыру.
Балаларда мектеп туралы, кітапханашының жұмысы туралы шынайы идеяларды қалыптастыру, кітапхананың маңыздылығын көрсету.
Сабақтастық даму кезеңдері арасындағы байланыстырушы механизмнің рөлін атқарады. Мектепке дейінгі білім берудің нәтижесі - баланың жалпы білім берудің мектеп деңгейінде одан әрі үйлесімді дамуына дайындығы. Сабақтастықты жүзеге асырудың негізгі мақсаттарының бірі-балалардың ДО-дан бастауыш мектепке ауыртпалықсыз ауысуы үшін жағдай жасау. Бұл мақсатқа бірлескен іс-шаралар мен тығыз ынтымақтастық негізінде қол жеткізіледі.